Faturaline Bayilik Şartları, Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği

Bayilik veren firmalar kategorisine 8 Haziran, 2016 tarihinde eklendi, 823 defa okundu

Faturaline Bayilik Şartları, Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği ve fatura ödeme merkezi bayilik başvurusu hakkında ayrıntılı ve açıklayıcı yazımız ile karşınızdayız. Günümüz içerisinde hemen hemen her yerde rastladığımız oldukça popüler olan fatura ödeme bayileri, elektrik faturası, su faturası, doğalgaz, telefon, İnternet v.b. gibi faturalarınızı sıra yani kuyruk bekleme derdi olmadan ödemenizi sağlayan firmalara denilebilir. Küçük bir işletmem olsun ve geçimimi sağlayayım diyorsanız sizde kendinize ufak bir dükkan bulup fatura ödeme bayiliği alarak bu sektörde hizmet verebilme imkanınız var. Fatura baayiliği veren firmalar arasında faturaline bayilik nasıl veriyor ve ne gibi şartlar koşuyor bunları araştırarak sizlere sunuyoruz.

Faturaline Hakkında Fatura Ödeme Bayiliği Almak Şartları ve Koşulları

Faturaline İz Bilgisayar olarak başladığı bu yolda Line Bilgisayar Yazılım olarak yazılım sektöründe 10 yıldan bu yana faaliyetlerini aralıksız olarak sürdürmekte olduğunu açıklayalım. Kurulduğu günden bu zamana Türkiye’nin önde gelen hatırı sayılır şirketleri ile iş ortaklığı yapıp uzun yılların vermiş olduğu deneyimleri müşterileriyle paylaşmak için her türlü bilişim ve teknoloji isteklerini karşılamakta kaldı.

Faturaline fatura ödeme bayiliği nasıl alabilirim?

Line yazılımın bu kadar uzun süre hizmet vermenin altında yatan gerçek ise; müşteri memnuniyetini ilke edinerek, kaliteli hizmet, geniş altyapı, yelpazeli ve sorunsuz satış ağını, işlerinde uzman personel ile Türkiye’nin ekonomik koşullarını göz önünde bulundurarak müşterilerine en verimli ve uygun satış koşullarına ayak uydurabilmesi olmuştur.

Faturaline fatura ödeme bayilik şartları ise şöyle;

Bayi açılacak noktanın bulunduğu yerleşim biriminde en az 1000 hane bulunma şartı koşulmaktadır.
Bayi açılacak noktanın 500 mt. ye kadar yakınında başka bir faturaline bayisi asla ve kesinlikle bulunmamalıdır.
Gerekli evrakların tamamlanıp ön bayilik başvurusunu muhakkak yapılmalıdır.
Çalışılacak mekanda en az bunların bulunması gereklidir.
1 pc windows xp veya windows7 profesyonel kurulu olması şartı.
1 nokta vuruşlu yazıcı (Önerilen Epson LX 300+) (lazer ve renkli yazıcı olabilir) tahsilat çıktısı almak için şart.
Hazır bir internet bağlantısı olmalı (Yanlızca Adsl bağlantısı) hızlı ve kopma olmayan bir bağlantı.

Faturaline bayiliği için gerekli sermaye ne kadar olmalı?

Faturaline Bayilik Yatırım Maliyeti: 500 TL olmalıdır.

Faturaline bir çok ek kazanç bayilerinin her daim ek kazanç sağlamalarını hedef edinerek, bayilerine fatura tahsilat imkanını tanımakla birlikte, gsm tl yüklemelerinin, sgk ödemeleri, online uçak biletleri yanı sıra, bir çok ek kazanç edinme imkanını da sağlamıştır ev sağlamaya da devam etmektedir.

Fatura Ödeme Merkezi Faturaline Bayiliği Almak için İletişim Bilgileri İse Şöyle;

Faturaline Bayilik Başvurusu

Adres Bilgileri : Feriköy Mah. Kurtuluş Cad. No : 214 / ŞİŞLİ / İST

Telefon : 0212 224 34 24

Fatura ödeme merkezi açmayı planlıyor ve aklınıza takılan soruları sormak istiyorsanız aşağıda bulunan form aracılığı ile bizlere iletebilir ve bu konuda uzman olan editörlerimizden cevap alabilirsiniz.

 

Başvuru Gönder

DMCA.com Protection Status