Gırgır paketleme işi

Ek iş, ek gelir kategorisine 27 Ağustos, 2019 tarihinde eklendi, 333 defa okundu

Şimdi ki zamane gençleri belki pek bilmezler ama eskiden elektrikli süpürge icat edilmeden önce geliştirilmeden önce, evlerde temizlik yapmak için gırgır süpürgeler kullanılırdı. Tarihimizin tozlu rafları arasında el yapımı gırgırların yeri çok ayrıdır.

İlk Gırgır, 1960‘lı yıllarda Göztepe spor kulübü başkanlarından Tacettin Hiçyılmaz tarafından üretilmiştir. Gırgır ismi Tacettin bey tarafından konulmuştur. Gırgırın tekli, ikili, üçlü hatta sonradan saplı modelleri üretilerek, günümüze kadar milyonlarca evde kullanılmıştır. Hala elektrikli süpürgeye alternatif olarak ufak çaplı halı, döşeme yada koltuk temizliklerinde gırgır kullanılmaktadır.

Gırgır üretimi günümüzde hala devam etmektedir. Gırgırlar, temizlik mağazaları yada bir milyoncularda ev ürünleri reyonunda satışa sunulmaktadır. Gırgırlar çok uygun fiyatlara satıldığı için bir çok kişi tarafından tercih edilip kullanılmaya devam ediyor. Yoğun bir şekilde gırgır üretimi yapan firmalar, iş yoğunluklarından dolayı gırgırların montajlanması ve paketlenmesi aşamalarını dışarıya ek iş olarak veriyorlar.

Gırgır montajlama ve paketleme aşamaları biraz uğraştırdığı için firmalar üretimlerini yavaşlatmamak için bu tür işleri dışarıda yaptırmayı tercih ediyorlar. Böylece hem maliyetlerini düşürmüş oluyorlar, hemde işleri yavaşlamamış oluyor. Aynı zamanda çalışma durumu olmayan, iş bulamayan, özellikle ev hanımları gibi bir çok kişiye de gırgır paketleme işi ile ek gelir imkanı sağlamış oluyorlar.

Gırgır paketleme işi nasıl yapılır?

Gırgır el yardımı ile çalışan ufak boyutlarda, farklı renkler de ve farklı yapılarda üretilen ev aletidir. Günümüzde pazar yerlerinde yada ufak ölçekli temizlik marketlerinde satılmaktadır. Eviniz ortamında çok basit bir şekilde gırgır montajı ve paketlemesi yaparak para kazanabileceksiniz. Bunun için aşağıda yer alan talimatları sırası ile uygulamanız yeterli olacaktır.

 1. Öncelikli olarak gırgır kalıplarını renklerine göre ayıracaksınız.
 2. Tekli, ikili ve üçlü gırgır kalıplarını ayırdıktan sonra, alt kısımlarına silindirik fırçalarını yerleştireceksiniz.
 3. Daha sonra gırgırın üst kapak kısmına firmanın etiketini yapıştıracaksınız.
 4. Fırçaları yerleştirip, etiketleri yapıştırdıktan sonra gırgırı kapatarak kapağının çalışıp çalışmadığını kontrol edeceksiniz.
 5. Kontrol işlemi için kapağı kapattıktan sonra uç kısmında ki ufak tırnağına basmanız yeterli olacak.
 6. Tırnak kısmına basıp kapağın açılıp kapandığını test edeceksiniz. Açılmayan gırgır kapağı olursa onları ayıracaksınız.
 7. En son işlem olarak gırgırları şeffaf poşetine yerleştirip ağzını yapıştırarak paketleme işini bitirmiş olacaksınız.
Yeni iş fırsatı  Evde sanal asistanlık yaparak para kazanın

 

Yukarıda belirtilen montajlama ve paketleme aşamalarını harfiyen yerine getirdikten sonra, ürünleri size teslim eden firma görevlisini arayarak paketleri gelip teslim almasını iletebilirsiniz. Firma görevlisi gelip paketleri kontrol ederek sizden teslim alacak.

Gırgır paketleme işi kaç para kazandırır? Başvuru nasıl yapılır?

Gırgır montajlama ve paketleme işi bir kaç aşamadan oluşan zahmetli bir iş olduğu için firmalar ödeme konusunda eli açık davranırlar. Gırgır paketleme işi için firmalar paket başına ödeme hesaplarlar. Paketlediğiniz her gırgır için 1 TL kazanmış olursunuz. El becerinize, hızınıza ve pratikliğinize göre günde 50 adet gırgır paketleyebilirsiniz. Bu da günlük 50 TL’den aylık 1.500 TL ek gelir anlamına gelir. Sorunsuz ve düzenli bir şekilde işleri teslim ettiğiniz sürece firma sizinle devamlı olarak iş yapacaktır.

Başvuru Gönder

19 Başvuru Yapılmış

 • Emine ŞahinCevapla

  Evden çalışarak aile bütçesine destek olmak istiyorum ilginiz için simdiden teşekkürler..

  Ağu 27, 2019 15:21
 • Duygu DURMUŞCevapla

  Çalışma şartlarına uygun çalışabilirim ekipte kurabilirim.siparisleri istenilen zamanda ve olması gerektiği gibi hazirlayabilirim. Dönüş yaparsanız sevinirim.

  Ağu 27, 2019 22:16
 • Duygu DURMUŞCevapla

  Çalışma şartlarına uygun çalışabilirim ekipte kurabilirim.siparisleri istenilen zamanda ve olması gerektiği gibi hazirlayabilirim. Dönüş yaparsanız sevinirim.

  Ağu 27, 2019 22:17
 • Ferhat ğöçükCevapla

  Evde ek iş yabmak istiyorum lutfen bilgi verirseniz sevinirim

  Ağu 28, 2019 06:51
 • DilekCevapla

  Evde paketleme işi

  Ağu 28, 2019 10:21
 • Elif nur dumanCevapla

  Esenyurtta oturuyorum

  Ağu 30, 2019 00:38
 • ArminCevapla

  Gırgır işi yapmak isterim çalışma sartlarina uygun calisabilirim siparişleri istenilen zamanda. Teslim ederim bana donerseniz sevinirim

  Ağu 30, 2019 11:30
 • HaticeCevapla

  Yapmak istiyorum

  Ağu 31, 2019 12:20
 • AykutCevapla

  Istanbul bahçelievler ve bağcılarda ikamet ediyiruz 4 kisiyiz isin yoğunluğuna gore cogalabiliriz irtibat bekliyoruz

  Eyl 02, 2019 11:28
 • MelekCevapla

  Merhaba,Istanbul maltepede oturuyorum. 21 yaşındayım. Üniversite okuyorum. Kendi masraflarımı karşılamak için bu işe ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  Eyl 05, 2019 22:35
 • NihatCevapla

  Eşimle ek iş olarak aile bütçemize katkı sağlamak istiyoruz kızımız bu yıl üniversiteye şehir dışına gidecek bu işe ihtiyacımız var

  Eyl 06, 2019 16:29
 • Hamire manCevapla

  Evde yapılacak tüm işleri yapabilirim süresinden önce teslim ederim

  Eyl 13, 2019 21:16
 • İREM ÖZGEÇCevapla

  Cetvel, çorap, balon, pipet, bardak, hiç fark etmez evde paketleme işini yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun.

  Eyl 14, 2019 11:54
 • Nursel ÇelikCevapla

  Uşak merkezde ikamet ediyorum Elim hızlı ve pratiktir evde yapabileceğim bu paketleme işlerine çok ihtiyacım vardır yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

  Eyl 14, 2019 19:25
 • Aleyna ErCevapla

  Bursa Sırameşeler de oturuyorum öğrenciyim el becerim var ve pratiğim

  Eyl 15, 2019 13:34
 • SeçilCevapla

  Muğla milasta ikamet ediyorum oğlum üniversite gittiği icin ek işe ihtiyacım var iş konusunda pratik ve hirsliyim teşekkür ederim

  Eyl 16, 2019 17:25
 • GamzeCevapla

  Adım gamze. Evde 7 kişiyiz 4 kardeşiz 3 kişi okuyor ve babam yetişemiyor bu işe çok ihtiyacımız var annemle beraber yapmak istiyoruz aALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN istanbul eyüp sultanda oturuyoruz sabah akşam çalışacağımıza söz veriyoruz yeterki iş olsun babam çok sıkıntıda lütfen yalvarıyorum

  Eyl 17, 2019 13:12
 • Çiğdem BaycuCevapla

  Merhabalar ben Çiğdem Baycu, yıllar önce gırgır firmasında çalışıyordum elim yatkındır evde yapmak üzere sizden iş talep ediyorum.

  Eyl 18, 2019 13:07
 • Fatma IşıkCevapla

  Konya çumra da oturuyorum bende evimde işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  Eyl 19, 2019 18:13
DMCA.com Protection Status