İNSTAGRAM HESABI AÇARAK EVDEN KOLAYLIKLA SATIŞ YAPABİLİR EK GELİR SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ.

Ek iş, ek gelir kategorisine 25 Mart, 2018 tarihinde eklendi, 516 defa okundu

İNSTAGRAM SATIŞ YAPMA

Instagram hesabınızla satış yapabilirsiniz. Instagramdan satış yapma,Instagramdan evden satış  yaparak güzel gelirler elde edebilirsiniz. Dilediğiniz gideceğini düşündüğünüz ürünleri bir instagram sayfası açarak güzel bir şekilde hesabınıza ekledikten sonra iletişim bilgilerinizi yazarak kişilere ulaşabilir ve gelen siparişleri alabilirsiniz. Gelen siparişleri kapıda ödemeli olarak PTT (Postane Kargo) aracılığı ile gönderebilirsiniz. Bunun için PTT hesabınızın olması yeterlidir. Kapıda ödeme alan ptt görevlisi paranızı hesabınıza aktarmaktadır. Oldukça basit ve kullanımı kolay bir iş şeklidir. Instagram üzerinden satış yapmak ve güzel paralar kazanmak istiyorsanız bu bizim size sunacağımız bir fikirdi. Deneyebilir ve ne kadar başarılı sonuçlar alabileceğinizi görebilirsiniz. Bol şanlar…

Aklınıza takılanları lütfen aşağıda bulunan yorum kısmından bize iletiniz. Gerekli uzman editörlerimiz sorularınızı cevaplamak için bekliyor olacaktır.

Başvuru Gönder

2 Başvuru Yapılmış

 • Fatma KırmızıgülCevapla

  Nasıl bir iş bu bilgi verirseniz sevinirim instigram üzerindeki iş

  Nis 12, 2018 21:27
  • Ekiş YazarıCevapla

   Evde ek iş yaparak kazanabileceğiniz güncel iş ilanları ilk sayfamızda mevcuttur. İsim-soy isim yazarak iş başvuru yapmayı unutmayın.

   Nis 21, 2018 13:57
DMCA.com Protection Status