instagramdan satış fikirleri, instagram satış yapma işlemi

İnternetten para kazanma kategorisine 9 Haziran, 2016 tarihinde eklendi, 1.536 defa okundu

Merhaba değerli okurlarımız bu yazımız ile sizlere Instagram üzerinden nasıl satış yapılıyor ve ne gibi şartlar öne sürülüyor bunu bahsetmeye çalışacağız. Instagram üzerinden satış yapma işlemi göründüğü kadar kolay ve basit bir işlem değildir. Her kes sosyal medya aracılığı ile yazılanları okuyarak bende Instagramdan satış yapar ve güzel paralar kazanabilirim diyor. Ama ne yazık ki görünen o kadar kolay değildir.

instagram satış yapma nasıl oluyor?

Instagram üzerinden satış yapabilmek için evvela sağlam bir takipçiye ve hızlı bir gönderi yapabilmeniz için iyi bir kargo şirketine ihtiyaç duyulur. instagram üzerinden satış kolay bir işlem olmamakla beraber zorluk derecesi yüksektir. Satış yaptığınız ürünün desteğini vermek zorundasınız. Kargo gönderilerinizi takip ederek geliş gidişlerini devamlı olarak müşteriye bildirmek zorundasınız. Bir ürün satışı yaptınız ve bu ürünü gönderdiniz kapıda ödemeli olarak gönderdiğiniz bu ürünü alacak olan kişi kargoyu açıp bakma hakkına sahiptir kargoyu açıp baktığında beğenmediği bir ürünü size geri iade edebilir ve giden kargo ücretinin size yansıması size zarar verebilir. instagram üzerinden satış yapacaksınız eğer muhakkak kargonuzu karşı ödemeli göndermeniz de fayda var. Ürünün fiyatından kısarak kargo bedelini karşı tarafa yansıtmak daha mantıklı gözükmektedir.

instagramdan satış fikirleri

Bir çok ürün ve bir çok geniş yelpaze mevcut. Son zamanlarda instagram üzerinden kurumsal büyük firmalar bile satış yapmaya başladı. duyumlara göre instagram bu duruma bir son vereceğe benziyor bu durumun önüne geçebilmesi için çalışmalar yapıldığı duyumları konuşulmaktadır. instagram üzerinden satış yapan kitle ağırlıklı olarak bayanlar gösterilmektedir. Çünkü bayan üzerine daha çok alışveriş ortamı olarak görülen ortak bir sanal merkezdir. instagram da beğendiği kombini anında sipariş vererek kapıya kadar gelecek olan ürünü görüp almak sizin elinizde oturduğunuz yerden beğendiğiniz ürünü alıp kapıda ödemesini gerçekleştirerek işlemlerinizi rahatlıkla yapabiliyorsunuz. instagram satış yapma ve instagramdan satış yapma instagram üzerinden satış işlemleri hakkındaki yazımızı okudunuz. Büyüyen ve devamlı güncellenerek kendinisi yenileyen instagram her zaman kullanıcılarını memnun bırakmakla birlikte onların istekleri doğrultusunda güncellemeleri yapmaktadır. Önümüzdeki günlerde bakalım Instagram bizlere ne gibi özellikler ve ne gibi değişiklikler sunacak. Bunları hep birlikte getirilen güncellemeler ile göreceğiz.

Instagramdan para kazanmanın başka bir yolu ise takipçilerinizin organik ve doğru olması gerekmektedir. Eğer instagram sayfanızda takipçiniz çok ise sayfanıza reklam alarak %100’lük bir kar oranı ile gelir elde edebilirsiniz. Fakat alınan son bilgilere göre maliye bakanlığı instagram üzerinden reklam paylaşımı yapan kişilere vergi alma hususunda kararlı olduğunu açıklamak ve bildirmek istiyoruz.

instagramdan satış yapmak, instagramdan satış ile ilgili Aklınıza takılan soruları aşağıdaki forma aracılığı ile bizlere sorabilir ve uzman editörlerimiz tarafından cevap alabilirsiniz.

Başvuru Gönder

1 Başvuru

  • NurCevapla

    Bende paketleme İsı yapmak Istiyorum bilgi verir miisnz?

    Oca 15, 2018 12:41
DMCA.com Protection Status