iplik Sarma işi ile Ayda 850 TL Ek iş Getirisi

Evde ek iş ilanları kategorisine 7 Haziran, 2016 tarihinde eklendi, 1.941 defa okundu

Ek iş getirisi olan bir ek iş ilanı ile daha karşınızdayız. Evde ek iş ilanları arasında gösterilen ve ağırlıklı olarak bayanların tercih ettiği iplik sarma işi aylık olarak düzenli gelir elde etmenizi sağlatabilir. Düzenli bir ek işinizin olamasını isterseniz eğer bu ek işi tercih edebilirsiniz. Ek iş sektörü arasında olmazsa olmaz işler arasında olan iplik sarma işi çoğunlukla bayanların tercihinde bulunarak seçtiği bir ek iştir.

iplik Sarma işi ile Ayda 850 TL Ek iş Getirisi

Zorlaşan hayat koşulları ve geçim derdi sıkıntıları son zamanlarda artış göstermekle birlikte çoğu insanı da bu sıkıntıları ile üzmektedir. Aile içerisinde bir kişinin çalışması o ailenin tüm giderlerini karşılamaya biliyor. Aile içinde boş kalan bir kişi bir ek iş getirisi ile daha düzenli ve daha güzel bir hayat yaşayabilirler. Ek iş getirisi olan güzel bir iş dalı seçildiğinde evden çalışarak para kazanabilir ve geçim sıkıntısı çekilmez. Evden çalışarak para kazanmak o kadar kolay gözükse de aslında kolay bir işlem değildir. Bu elbette seçilen ek iş meslek dalına göre değişmektedir. İplik sarma işi düzenli yapıldığında sizlere aylık olarak ek iş geliri katar ve sizin daha iyi bir hayat yaşamanıza katkı sağlatabilir.

Bir ek işiniz yok ise ve ek iş yaparak ekstra gelir sahibi olmayı düşünüyorsanız sitemiz sizler için kuruldu ve sizlerin bir ek iş sahibi olabilmesi için elinden geleni yapmaktadır. Daima güncel ve doğru ek iş veren firmalar ile sizleri buluşturuyoruz. Bir ek iş sahibi olmak için sitemizdeki kategorileri gezerek dilediğiniz ek iş ilanına başvuru yapınız. Veyahut iplik sarma işine başvurmak istiyorsanız hemen bu ilanın altındaki formu doldurarak iletiniz. İplik sarma işi diğer ek işlere nazaran zorluk seviyesi orta derecede gösterilen bir ek iş meslek grubudur. Ek iş sektöründe de düşük, orta ve zor olarak seviye derecelendirilmesi yapılmaktadır. Zorluk aşaması normal olarak gösterilen bu ekişi tercih edebilir veya diğer ek işlere başvuru yapabilirsiniz. Bu tamamen sizin kendi elinize kalmış bir işlemdir. Başvurunuz anında onay alır. Ek iş veren firmalara iletilir ve sizinle elektronik e posta adresinizle iletişim kuracak olan ek iş veren firmalar ile görüşme yaparsınız.

UYARILAR: Değerli kullanıcılarımız sitemizde bulunan ilanların başvurusuna telefon ve adres bilgilerinizi yazmamanızı öneririz. İlan başvurularınızda email isim ve yorumunuzu bırakmanız yeterlidir. Başvuru yaptığınız ilana, ilgilenen firmalar size geri dönüşü email adresinden yapacağını bildirmek isteriz.

Başvuru Gönder

9 Başvuru Yapılmış

 • berfinCevapla

  2 kisiyiz calismak istiyorum

  Haz 07, 2016 21:41
 • ElmasCevapla

  Merhaba konuyla ilgili geri dönüş sağlamanızi truva ederim
  Özenli bir şekilde ve de düzenli olarak çalışacağımı bilmenizi isterim.. . .

  Haz 20, 2016 09:34
 • Sevgi berkCevapla

  Bu işi yapmak istiyorum

  Ağu 31, 2016 20:03
 • MehmetCevapla

  Ek iş arıyorum

  Eyl 06, 2016 19:06
 • Sevgi karaCevapla

  Merhaba iplik sarma işi ile ilgileniyorum

  Eki 07, 2016 00:03
 • Cemile batmazCevapla

  Ip sarma işi

  Oca 23, 2018 23:00
 • DoğanCevapla

  Selamun aleykum
  Ben 6 kafalı ip sarma makinesi alacagım 2 adet bize sürekli iş verebili misiniz
  Tel :05078181981

  Eki 15, 2018 10:13
 • mehmet demirCevapla

  merhaba devlet memuruyum geçinemiyorum ek iş arıyorum

  Tem 04, 2019 05:31
 • SevdaCevapla

  Evde iplik yada bobin sarma isi ile ilgileniyorum

  Ağu 06, 2019 19:23
DMCA.com Protection Status