Letgo uygulaması ile eşyalarınızı satarak para kazanabilirsiniz

Evde ek iş imkanları kategorisine 5 Nisan, 2016 tarihinde eklendi, 755 defa okundu

Evde bileklik yapma işi, evlere bileklik boncuk işi verenler. Evde ek iş ile sizde gelirinizi katlayabilir siniz. Evde ek iş ilanları oldukça fazla ve devamlı ek işler çıkmaktadır. Evde ek iş veren firmalar ile sizi buluşturuyoruz. İçerisinde bulunduğumuz 2016 yılı başlangıcında eve ek iş veren firmalar oldukça çoğaldı. Bunun nedeni ise ekstra evden gelir kazanmak ve boş vakitlerini değerlendirmek için şahıslara verilen ek işler oldu. Anlaşılan firma ile kendi evinizde dilediğiniz bir dalda ek iş yaparak ekstra gelir sahibi olabiliyorsunuz. Sitemiz sizi yorum yaptığınız ilana, evde ek iş veren firmalara yönlendirerek aracı oluyor. Siz de evde ek iş yaparak ailenizle birlikte güzel gelirler elde edebilirsiniz. Bu işsizlik döneminde kaçırılmayacak fırsatlar ve ilanlar her gün güncel olarak sitemize eklenmektedir.

Letgo uygulaması ile eşyalarınızı satarak para kazanabilirsiniz

Letgo uygulaması ile eşyalarınızı satarak para kazanabilirsiniz

Letgo uygulaması ile eşyalarınızı satarak para kazanabilirsiniz

Letgo uygulaması ile evde bulunan ikinci el satmayı düşündüğünüz eşyaları bu uygulama sayesinde binlerce kişiye ulaştırabilir ve anında bildirim özelliği ile mesajlaşarak ürünlerinizi satışa çıkartabilirsiniz. Letgo uygulamasını cep telefonunuzun uygulama marketinden “LETGO” diye aratarak bulup yükleyebilir ve anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama türkçe ve çok basittir.

“AD-SOYAD ve YORUM alanına yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya yönlendirmesine yardımcı olun”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.

[button color=”green” size=”medium” link=”#respond” icon=”” target=”false”]HEMEN BAŞVURMAK İÇİN TIKLA[/button]

Başvuru Gönder

2 Başvuru Yapılmış

 • fatma bayramCevapla

  Evde keçe çanta yapıyorum letgo ile nasıl satabilirim

  Nis 24, 2016 12:54
  • Evde Ek İş İlanCevapla

   Fatma hanım merhaba, letgo uygulamasını cep telefonunuza indirerek direkt cep telefonunuzda bulunan fotoğrafı letgo uygulamasına yükleyerek şahıslara ulaşmasını sağlatabilirsiniz. Keçe çantalarınızı gören kullanıcılar size letgo uygulamasının bildirim özelliği ile mesaj gönderebileceklerdir.

   Nis 24, 2016 16:53
DMCA.com Protection Status