Magnet Paketleme işi Haftalık 330 TL

Evde ek iş ilanları kategorisine 21 Temmuz, 2016 tarihinde eklendi, 12.542 defa okundu

Yeni bir ek iş ilanı ile sizlerleyiz. Magnet paketleme işi çoğunlukla bayanların tercih ettiği bir ek iş ilanı diyebiliriz. Evde ek iş arıyor ve paketleme işinden para kazanmak istiyorsanız sizde magnet paketleme işi yaparak gelirinize gelir katarak daha huzurlu bir geçim yaşayabilirsiniz.

Magnet paketleme işi oldukça kolay ve aşırı bir şekilde yoruculuğu bulunmamaktadır. Hemen hemen her kitlenin yapabileceği bir ek iş imkanı olan magnet paketleme işinden güzel gelirler elde edebilir ve gelirinize haftalık olarak 330 TL’lik bir ekstra gelir kazandırabilirsiniz.

Ek İşler Fırsatı Size Doğuyor!

Magnet paketleme işine başvuru göndererek sizde değerlendirme listesine girebilirsiniz. Bu ek işe yapacağınız başvuru magnet işi veren firmaya iletilerek size ulaşılmasını sağlatabilirsiniz. Eğer sizde bu ek işi yapmak istiyorsanız fazla vakit kaybetmeden hemen aşağıda bulunan başvuru adımını kolay bir şekilde izleyerek aynı zamanda değerlendirebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve başvuru için güncel ve kullanmış olduğunuz e mail adresinizle başvuru yapılması rica olunur. Bu iş ile ilgileniyorsanız aşağıda bulunan başvuru formuna adınız, email adresiniz ve kısa bir iş tanıtımınızı yapmanızı rica ederiz.

Etiketler : , , , , , , , ,

Başvuru Gönder

5 Başvuru Yapılmış

 • EmelCevapla

  Magnet isine talibim.0539 696 48 53 alanya

  Nis 30, 2019 15:18
 • CananCevapla

  İyi gunler ev hanimiyim daha once calisma hayatim oldugu icin bos vakitimi değerlendirmek istiyorum paketleme isi yapmak istiyorum

  May 29, 2019 09:30
 • muratCevapla

  evde paketleme işi yapmak istiyorym. istanbul

  May 30, 2019 13:16
 • melekmelekkkkkCevapla

  Evde yapabileceğim bir iş istiyorum

  Tem 03, 2019 11:20
 • Sevinç demirCevapla

  Evde magnet paketleme işi yapmak ve kazanç elde etmek istiyorum, el yeteneğim konusunda kendime güveniyorum, titiz çalışırım.

  Ağu 14, 2019 11:11
DMCA.com Protection Status