Part Time Plaza Temizlik Personeli Alınacaktır

Part time iş ilanları kategorisine 12 Temmuz, 2016 tarihinde eklendi, 1.166 defa okundu

Part Time Plaza Temizlik Personeli Alınacaktır.. Part time iş ilanları kategorisine bakarak diğer iş ilanlarına da göz atabilirsiniz.

İş Tanımı Hakkında; İstanbul – ATAŞEHİR PLADIUM PLAZA’da bulunan prestijli bir projemizde part time (YARI ZAMANLI) TEMİZLİK işinde çalışacak BAY-BAYAN takım arkadaşları aranmaktadır.

Personeldeki Aranan Temel Nitelikler İse Şöyle;

Pazartesi-Salı- Çarşamba- Perşembe Akşamları :18:30 -21:00 saatleri ile , Cumartesi veya Pazar 09:30-16:30 saatleri arasında temizlik işinde çalışacak, temizlik faaliyetinde tecrübeli, uzman ve istekli personeller alınacaktır.

ÜCRET :600 TL Olarak belirlenmiştir.

Detaylı bilgi ve başvuru için güncel ve kullanmış olduğunuz e mail adresinizle başvuru yapılması rica olunur. Bu iş ile ilgileniyorsanız aşağıda bulunan başvuru formuna adınız, email adresiniz ve kısa bir iş tanıtımınızı yapmanızı rica ederiz.

Etiketler : , , ,

Başvuru Gönder

2 Başvuru Yapılmış

 • SibelCevapla

  Is arıyoruz

  Tem 25, 2016 20:02
 • ErhanCevapla

  Ben Erhan(işitmeliyim). Temizlikçi iş arıyorum.
  İş Tanımı Hakkında; İstanbul – ATAŞEHİR PLADIUM PLAZA’da bulunan prestijli bir projemizde part time (YARI ZAMANLI) TEMİZLİK işinde çalışacak BAY-BAYAN takım arkadaşları aranmaktadır.

  Personeldeki Aranan Temel Nitelikler İse Şöyle;

  Pazartesi-Salı- Çarşamba- Perşembe Akşamları :18:30 -21:00 saatleri ile , Cumartesi veya Pazar 09:30-16:30 saatleri arasında temizlik işinde çalışacak, temizlik faaliyetinde tecrübeli, uzman ve istekli personeller alınacaktır.

  ÜCRET :600 TL Olarak belirlenmiştir.
  Dilekçe lütfen dua ederim.
  supervv4@gmail.com

  Eki 24, 2016 15:01
DMCA.com Protection Status