Pergel Seti paketleme işi

Ek iş, ek gelir kategorisine 5 Ağustos, 2019 tarihinde eklendi, 218 defa okundu

Zorlaşan hayat koşulları insanları olumsuz yönde etkilemektedir. Geçim derdi sıkıntısını her insan kaldıramıyor ve içine ata ata kendisini hasta edebiliyor. Zorlaştığınız anda kendinize oyalanacak ve ekstra gelir kazandırabilecek ek işler tercih etmelisiniz. Ek iş bir çok kategoride mevcut olup kendinize uygun bir ek işi bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Her aileden muhakkak birisi evde ek iş yapmayı tercih ediyor ve aile bütçesine yardımcı destekçi olmak istiyor. Bir çok kategoride ek iş ilanları suna web sitemiz sizin derdinizden anlıyor ve size uygun yüksek gelirli ek iş ilanlarını yayına sokuyor. Her zaman ve her an güncel ek iş ilanlarını kullanıcılarına sunan web sitemiz her zaman kullanıcılarının doğrultusunda ilanlar yayınlamıştır. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte ve bunun üstüne birde ramazan ayı eklenince evde ek iş işleri bir hayli çoğalıyor. Bunu da buradan belirtmek istiyoruz.

Evde ek iş her aile bireyinin boşta kalan bireyi muhakkak bir ek iş tercih etmeli ve ailesine destek olmalıdır. Bir ek iş arıyor ve henüz nasıl bir ek işe başlayacağınızı dahi bilmiyorsanız hemen sitemizdeki kategorileri gezebilir, sitemiz içerisinde ek iş arayabilir, veya yorumları okuyarak yapabileceğiniz ek işi kendiniz seçebilirsiniz.

Yüksek Gelirli Evde Pergel Seti paketleme işi Haftalık 400 TL

Bu ek iş ilanı yüksek gelirli olup size güzel paralar kazandırabilir. Biraz işimizden bahsedecek olursak ayrıntıları siz değerli kullanıcılarımızla iş arayanlarımıza paylaşıma sunalım. Bir ek işe ihtiyacınız var ve bu ek iş bana haftalık olarak düzenli bir şekilde kazandırsın diyorsanız bu ek iş ilanı yani evde pergel seti paketleme işi size uygun bir iş olarak düşünüyoruz. Evde pergel seti paketleme işi şu sıralar trend olan ve ağırlıklı olarak sezonluk yapabileceğiniz ek iştir. Okulların tatile girmesi ile birlikte okul malzemeleri satışı yapan firmalar evlere ek iş vermeye başladı bile. Bunlardan ağırlıklı olarak koşan evde pergel seti paketleme işi ile hemen tanışabilir ve bu ek işe başvurunuzu yapabilirsiniz. Düzenli olarak size kazandıracak olan bu ek iş fırsatını kaçırmamanızı ümit etmekteyiz. Aşırı bir şekilde yoruculuğu dahi bulunmayan evde pergel seti paketleme işini tercih edebilirsiniz.

Başvuru Gönder

6 Başvuru Yapılmış

 • EsraCevapla

  Iyi günler,Ben Ankara’da ikamet ediyorum.Geri dönüş sağlanırsa sevinirim.

  Ağu 05, 2019 10:35
 • HilâlCevapla

  Evde paketleme işi yapabilirim.

  Ağu 05, 2019 21:21
 • YaseminCevapla

  İstanbul eyüp teyiz biz de bu işi yapmak istiyoruz

  Ağu 16, 2019 21:01
 • özlemCevapla

  Merhaba. Bir şirkette idari işler sorumlusu olarak çalışıyorum. Ayrıca 18:00 den sonra ve haftasonları evde yapabileceğim işe ihtiyacım var. 2 çocuk okutuyorum. Daha fazla iş gücü isterseniz yanımda destek verecek kişilerde bulunmakta. Dönüşünüzü beklerim.

  Ağu 21, 2019 11:31
 • AsyaCevapla

  Kocaelide yaşıyorum

  Ağu 30, 2019 00:33
 • Nurcan akınCevapla

  İzmir bucaya yakın karabağlar da ikamet ediyorum paketleme ek işi istiyorum

  Ağu 31, 2019 12:24
DMCA.com Protection Status