Sakız paketleme işi

Evde ek iş imkanları kategorisine 3 Ağustos, 2019 tarihinde eklendi, 189 defa okundu

Öncelikle biz işveren değiliz. Sadece İş fikri veriyoruz. Kimseye iş dağıtımı yapmıyoruz. Bilginize!

Ekonomik sıkıntıların yaşandığı bu günlerde aileler sadece bir maaşla ev geçindiremez duruma geldiler. Üstelik de o evde okula giden çocuk yada çocuklar varsa. Bu zor günlerde ev kadınları ailelerine destek olmak ve ek gelir sağlamak adına evde ek iş yapmayı tercih ediyorlar.

Ev kadınları genellikle paketleme işi tercih etmekteler, çünkü paketleme işleri hem çok basit oluyor hemde paketleme işi bulmak daha kolay oluyor. Evde yapılabilecek bir çok paketleme işi bulunmakta. Bunların başında da sakız paketleme işi en çok tercih edilenler arasında. Evde sakız paketleme işi yaparak kutu başına güzel paralar kazanmak mümkün.

Sakız paketleme işi nasıl yapılır?

Hepimiz bakkalda satılan sakızları biliyoruz ve muhakkak alıp çiğnemişizdir. Falım, Vivident gibi bir çok sakız markası en çok tercih edilen ve bilinen büyük markalardan. Sakız paketleme işinde yapmanız gereken, işi veren firmanın size getirdiği hazır ambalajlı sakızları kutuların içerisine dizmek. Kapalı olarak fabrikadan gelen sakızları tek tek sayarak, her bir kutuya 200 adet yerleştirmeniz gerekmekte. İş veren firma size gerekli tüm malzemeleri temin etmekte, bu malzemeler sırası ile şu şekilde;

 1. Ambalaj halinde tatlı / tatsız sakızlar
 2. Plastik eldiven
 3. Sakız paketleri
 4. Paketleri kapatmak için yapıştırıcı
 5. Paketleri dizmek için karton koliler
 6. Koli bandı

Tüm bu malzemeler işi yapacak kişiye sayılıp adetli bir şekilde teslim edilir. Paketleme işinin nasıl yapılacağı firma yetkilisi tarafından düzgün bir şekilde anlatılır, uygulamalı olarak gösterilir. İş veren firmalar büyük şirketlerle çalıştıkları için yapılacak işin düzenli ve zamanında teslim edilmesini isterler.

Yeni iş fırsatı  Evinizde balon paketleyerek kazanç sağlayın

Her hafta sonu, verilen işi teslim almak için gelecek olan firma yetkilisi, yaptığınız paketleri tek tek hesap makinesi yardımı ile sayıp, yaptığınız işin ücretini hesaplar ve firma muhasebesine teslim eder. Muhasebe gelen raporu hesaplayıp ücretinizi elden hemen size verir.

Sakız paketleme işi ne kadar kazandırır?

Sakız paketleme işi veren firmalar ücret konusunda tatmin edici rakamlar vermekte. 10’lu paket başına 1 TL veren firma size günlük olarak 50 yada 100 paket işi veriyor. Seri bir şekilde sakız paketleme işi yaparsanız günlük 50 TL yada 100 TL kazanabilirsiniz.

İlk 1 hafta deneme süreci olarak değerlendiren firma, sizden memnun kaldığı taktirde her hafta düzenli olarak size paketleme işi verecektir. Düzenli olarak gelecek olan paketleme işinden ise aylık 1200 TL yada 1600 TL kazanabilirsiniz. Hatta bazı firmalar memnun kaldıkları ek iş yapan kişilere asgari ücret üzerinden SSK bile yapmakta.

Başvuru Gönder

3 Başvuru Yapılmış

 • EsraCevapla

  İyi günler,ben Ankara da ikamet ediyorum.Geri dönüş sağlanırsa sevinirim.Lutfen mesajlara edepsiz teklifler için yazmayın.

  Ağu 05, 2019 13:11
 • ŞuleCevapla

  Bu işi yapmak istiyorum ögrenciyim

  Ağu 10, 2019 17:10
 • NurdanCevapla

  Evde her türlü isi yapabilirim.yetenekli ve hızlıyımdır.

  Eki 04, 2019 08:02
DMCA.com Protection Status