Tel Toka Paketleme İşi

Ek iş, ek gelir kategorisine 19 Nisan, 2019 tarihinde eklendi, 235 defa okundu

Bayanlar için vazgeçilmez ürünler arasında tel tokalar yer almaktadır. Özellikle abiye saç modelleri yaparken, topuz yaparken ya da saçınıza değişik şekiller vermek istediğinizde mutlaka kullanılan malzeme tel toka olmaktadır. Bu yüzden bayanlar var olduğu sürece tel toka ihtiyacı da artış gösterecektir. Hiç son bulmayacak bu ihtiyacı tel toka paketleme işi yaparak kazanca dönüştürmeniz hiç de zor değildir.

Tel Toka Paketleme İşi Yapabilir Miyim?

Uzun zamandır evde iş sektöründe karşımıza çıkan bu işi bayanlar artık daha çok tanımaya başladılar. Son derece hızlı gelişen sektör içerisinde özellikle daha çok orta yaşlı bayanların tercih ettiği paketleme işleri arasında en çok başvurulan iş dalı tel tokalardır. Tel  toka paketleme işi yaparak para kazanmakeskisinden daha çok tercih edilen işlerden bir tanesi konumundadır. Bayanlara bu işi veren birçok firma vardır. Yeni çıkan kanunlar neticesinde artık bu işi aynı firmadan sürekli şekilde bayanlara sigorta imkanı da sağlanmak zorundadır. Böylece hem evde çalışarak para kazanabileceksiniz, hem de sigortanız ödenecek, sağlık imkanlarından ve emlilik şansından yararlanabileceksiniz.

Tel Toka Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

İş aslında hem kolay, hem de sabırlı ev hanımlarının yapabileceği iştir. İşi yapmak için özel bir meziyete sahip olmanıza gerek yok. Ancak; sabırsız bir karaktere sahipseniz yapmanız gereken bir iş olmadığının altını çizmek istiyoruz. Toka paketleme işi alan bayanlara binleri, hatta on binleri aşan miktarda tokalar veriliyor ve paketleme yöntemi gösteriliyor. Öncelikle firmada deneme yapan bayanlar daha sonra işi evlerine götürüp kazanç elde ediyorlar.

Tel Toka Paketleme İşi Veren Firmalar

İşi yapmaya karar verdiyseniz hemen internette dolaşmaya başlamanız gerekiyor. Sabırlı eleman arayan firmalar evden çalışması istenen bayanlar arıyor ve internete bu yönde ilanlarını yayınlıyor. Eğer işi yapmak için kesin adımlar atmak istiyorsanız kuaför ve kozmetik malzemeleri üreten firmalara, büyük şehirlerin en gözde semtlerinde bulunan bayan kuaförlerine başvurular yaparak iş bulmanız muhtemel olmaktadır. Evde oturarak boş vaktinizi değerlendirip tel tokaların paketlemelerini yapıp 1.500 TL’ye kadar gelir elde edebilirsiniz.

Başvuru Gönder

3 Başvuru Yapılmış

 • NİDACevapla

  EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM

  Nis 20, 2019 09:42
 • aysuCevapla

  merhaba tel toka işi yapmak istiyorum ilginizi bekliyorm

  Nis 20, 2019 10:47
 • gozdeCevapla

  Her türlü paketleme işi yaparım dönüş yapın artık

  Nis 22, 2019 23:33
DMCA.com Protection Status