Temizlik iş ilanları Ankara Günlük Temizlik işi veren firmalar

Part time iş ilanları kategorisine 22 Mayıs, 2016 tarihinde eklendi, 1.218 defa okundu

Temizlik iş ilanları Günlük Temizlik işi veren Firmalar konulu iş ilanımız ile sizlerleyiz. Ankara’da ikamet ediyor iseniz, bu ilan Ankara bölgesinde bulunan kişileri hedeflemektedir. Ankara’da yaşıyor ve temizlik işi ile uğraşıyor ve bu işe başvuru yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Sitemiz bu ilana aşağıda bulunan form yolu ile başvuru yaptığınız taktirde sizi Ankara bölgesinde olan anlaşmalı olduğumuz temizlik firmalarına iletecektir. Boş zamanlarınızı değerlendirerek ekstra gelir sahibi olabilirsiniz. Temizlik işini tercih eden kişiler ağırlıklı olarak boş zamanlarını değerlendirmek ve ekstra gelirine gelir katmak için temizlik işlerini tercih etmektedirler.

Temizlik iş ilanları Ankara Günlük Temizlik işi veren firmalar

Ankara bölgesinde temizlik işi verenler firmalara sizi ulaştıracak olan sitemiz bu işlem için sizde asla ücret talep etmemektedir.

Günlük temizlik işi ilanlarına bakarak geçiminizi daha keyifli hale sokabilir ve daha rahat geçinebilir siniz. Sizde Ankara bölgesinde iseniz ve bu bölgede temizlik işi arıyorsanız hemen aşağıda bulunan başvuru formunu doldurunuz.

UYARILAR: Değerli kullanıcılarımız sitemizde bulunan ilanların başvurusuna telefon ve adres bilgileriniziyazmamanızı öneririz. İlan başvurularınızda email isim ve yorumunuzu bırakmanız yeterlidir. Başvuru yaptığınız ilana, ilgilenen firmalar size geri dönüşü email adresinden yapacağını bildirmek isteriz.

Başvuru Gönder

3 Başvuru Yapılmış

 • Aynur KayhanCevapla

  Temizlik konusunda tecrübeliyim.Günlük yevmiyeli iş arıyorum.Tel.0506 050 32 89 Aynur

  Ağu 18, 2016 00:15
 • Aslıhan KoruCevapla

  Temizlik konusunda titizim,günlük yevmiyeli günlük temizliğe gitmek istiyorum.

  Eyl 01, 2016 11:17
  • orhanCevapla

   iletişim bilgilerinizi alabilirmiyim temizlik işi için

   Kas 25, 2016 09:46
DMCA.com Protection Status