Ttnet Bayilik Başvurusu, Ttnet Bayiliği, Bayilik Alma Şartları

Bayilik veren firmalar kategorisine 8 Haziran, 2016 tarihinde eklendi, 1.436 defa okundu

Bu yazımız ile sizlere Ttnet Bayilik Başvurusu, Ttnet Bayiliği, Bayilik Alma Şartları hakkında genel ve açıklayıcı bilgilendirmeli yazımızı sunuyoruz. Ufak bir işletmem olsun ve bir kurumdan bayilik alarak bu ek işimi sürdüreyim diyorsanız ttnet ile ilgili bayilik hakkında nasıl alınır ve ne gibi işlemler yapılıyor bunu araştırdık ve sizlere sunuyoruz.

Ttnet bayiliği almak ve ttnet başvuru formu ve bayilik bedeli ile ilgili olarak Ttnet’ in aşağıda belirtilen resmi iletişim bilgilerinden ttnet firması ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Ttnet bayiliği nasıl alınır? Ttnet bayilik başvuru şartları nelerdir?

Ttnet Anonim Şirketi, Türk Telekom iştiraki olarak 26 Nisan 2006 tarihinde kurulmuş ve 14 Mayıs 2006 tarihinde ‘İnternet Servis Sağlayıcı Lisansı’ alarak faaliyetlerine başlamış bulunmaktadır.

Türkiye’yi hızlı bir şekilde internete bağlamak ve dünyayla tanıştırmak amacıyla kurulan Ttnet, bugün kurumsal ve bireysel hizmetleriyle sektörde öncü ve büyük rol oynayan, müşterilerine bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini hiç bıkmadan sunan, iletişim ve eğlence şirketi diyebiliriz. İletişim teknolojilerinin üç temel bileşeni olan internet, televizyon ve telefonu birlikte sahiplenen Ttnet eğitim, eğlence, iletişim, güvenlik ve işletmelere özel ürünleriyle Türkiye’nin tüm iletişim ihtiyaçlarını sorunsuzca karşılamakta olduğunu hatırlatalım. Şirketin ürün portföyünde başta ADSL/VDSL2-hızlı internet erişimi, WiFi kablosuz internet erişimi ve iPass işbirliği ile TTNET WiFi yurtdışı erişim hizmeti, G.SHDSL, Metro Ethernet, ATM ve Frame Relay internet erişim hizmetleri bulunmakta olduğunu belirtelim. Sinema ve televizyonu taşınabilir hale getiren Tivibu Web ve ev ortamında TV ekranından ulaşılabilen IPTV hizmeti Tivibu Ev’in yanı sıra, Avea işbirliği ile TTNET Mobil markası altında GSM ve 3G dahil tüm cep telefonu hizmetleri de TTNET müşterilerine sorunsuz bir şekilde sunulmaktadır.

Ttnet bayilik ve hizmetleri bayilik hakkında genel bilgilendirme

İnternet erişim sağlayıcıları hizmetlerinin yanı sıra TTNET’in katma değerli servisleri arasında milyonlarca şarkıyı ücretsiz dinleme imkanı sunan TTNET Müzik, dijital oyun platformu Playstore, eğitim alanına yeni bir soluk getiren akıllı eğitim destek aracı TTNET Vitamin İlköğretim ve TTNET Vitamin Lise de bulunmaktadır. TTNET Güvenlik kapsamında güvenli internet için birçok ürün ve hizmeti kullanıcılarına sorunsuz bir şekilde sunuyor. TTNET İşyerim Paketleri ile de işletmelerin ihtiyaçlarına özel ürün ve servisler geliştirmekte kalıyor.

Tek bir Ttnet faturasında; internet, TV, sabit ve mobil ses hizmetlerini müşterilerine sunan TTNET, Türkiye’de bir “ilk”i daha gerçekleştirerek “dörtlü servis” dönemini başlatan ilk iletişim ve eğlence şirketi olma kimliği de kazanmıştır.

Ttnet bayilik kazancı

Bu durum bayinin bölgesi ve yerine, çevresine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ortalama aylık net kar 5000 ile 8000 TL arasında değişmektedir.

Ttnet Bayilik Franchise Bayiliği Başvurusu yapmak isteyenler için firma iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir..

Erişim Sağlayıcı, Yer Sağlayıcı, İçerik Sağlayıcı TTNET ANONİM ŞİRKETİ
Adres: Esentepe Mahallesi, Salih Tozan Sokak, Karamancılar İş Merkezi, D Blok, No:16 Şişli 34394 İstanbul

Ttnet bayilik başvurusu iletişim Bilgileri

Tel: 0 212 306 10 00
Faks: 0 212 306 10 10
Müşteri Hizmetleri: 444 0 375

Başvuru Gönder

1 Başvuru

  • Yunus Emre TalayCevapla

    Bursa Bilgisayar bünyesinde telekominikasyon alanlarnda hizmet vermekteyiz.bünyenizde bulunan iletişim ve internet hizmetlerine dair mevcut ürünleriniz için bünyemizde bulunan müşterilerimize hizmet vermek için bayilik talebinde bulunuyoruz.

    Kas 10, 2017 11:06
DMCA.com Protection Status