ÜÇLÜ PRİZ PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 4 Kasım, 2018 tarihinde eklendi, 709 defa okundu

Üçlü priz daha doğrusu grup priz olarak bilinmektedir. Üçlü, beşli ve yedili olmak üzere çok çeşidi bulunmaktadır. Ev, iş yeri, oyun salonları gibi bir çok sektör ve alanda kullanılmaktadır. Sabit duvara monte prizlere aracı olarak takıp kullanılan üçlü yani grup prizler, pratik bir şekilde birden fazla priz elde edilmesini sağlamaktadır. Grup priz kullanarak birden fazla priz girişine sahip olursunuz.

Bilgisayar, çamaşır ve bulaşık makinesi, şarj aletleri, elektrikli süpürge, televizyon ve uydu cihazlarınız daha doğrusu bir çok elektrik ihtiyacını karşılamak için elektriğe, elektriği yaymak ve dağıtmak içinde prize ihtiyaç vardır. Aynı anda birden fazla cihaza elektrik vermek içinde grup prizler kullanılır. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere üçlü, beşli, yedili hatta sanayi tipi olan onlu ve on ikili grup prizler de bir çok alanda kullanılmaktadır.

Elektrikçi ve elektrik mağazalarında, nalbur yada İkea, Tekzen, Koçtaş, Evidea gibi büyük yapı marketlerde satılan üçlü grup prizler en çok satılan ihtiyaç ürünlerinin başında yer alıyor. Üçlü priz imalatının yapıldığı fabrikalar, seri olarak binlerce ürün ürettikleri için belirli dönemlerde iş yoğunluğu yaşayabiliyorlar. Bu yoğunlukların üstesinden gelebilmek için de ellerinde ki paketleme işlerini bazı dönemlerde evlere ek iş olarak yaptırabiliyorlar. Böylece iş yüklerini daha düşük bütçelerle azalttıkları gibi siparişleri de kısa sürede yetiştirmiş oluyorlar. Aynı zamanda bir çok kişiye de iş imkanı sağlamış oluyorlar.

Evde üçlü priz paketleme işi yaparak geçimini sağlayan bir çok kişi bulunmakta. Sizde bu iş modeli ile kazanç elde etmek istiyorsanız ilanımız detaylarını incelemeniz de fayda var.

Üçlü priz, grup priz nedir?

Birbirinden farklı boyutlarda üretilen, birden fazla priz çıkışı olan ikili, üçlü, beşli, yedili ve on ikili modelleri bulunan, bazı modellerinin üzerinde ise güvenlikli olması açısından açma kapama anahtarı bulunan elektrik malzemesine üçlü priz denir. Teknik olarak ise grup priz olarak bilinmektedir.

En çok tüketilen elektrik malzemelerinden birisi olan üçlü prizleri fabrikalarla anlaşarak evinizde sarıp, paketleyerek ek gelir elde edebilirsiniz. Alacağınız adet sayısına göre aylık kazancınız 1.000 TL ile 1.400 TL arasında değişiklik gösterecektir.

Üçlü priz paketleme işi nasıl yapılır?

Elektrik firması tarafından karışık olarak üçlü, beşli, yedili ve onlu grup prizler karışık bir şekilde size teslim edilecek. Gelen bu malzemelerin tümü karışık olduğu için öncelikli olarak düzgün şekilde kablolarına zarar vermeden ayırıp toplamanız istenecek sizden.

Ayırma işleminin ardından 1 metre ile 2 metre arasında değişen uzunlukta ki kabloları uç kısmından priz kısmına kadar düzgün bir şekilde toplayıp sarmanız gerekecek. Bu aşamada firma görevlisi özel bir katlama tekniği gösterecek size. Firma görevlisinin belirttiği şekilde kablolarını topladıktan sonra prizleri şeffaf poşetlerine koyup ağızlarını poşet yapıştırıcı ile yapıştıracaksınız. En son olarak da paketlediğiniz prizleri ayırdığınız şekilde her koliye aynı grup prizi koyup paketleme işlemini tamamlamış olacaksınız. Firma görevlisi haftalık olarak paketleri gelip sizden teslim alacak. Ödemenizi de peşin olarak elden yapacak.

Üçlü priz paketleme işi ne kadar kazandırır? Nasıl başvuru yapılır?

Üçlü priz paketleme işi için elektrik firmaları haftalık yada aylık olarak ödeme yapmayı tercih ederler. Haftalık olarak paketlemeniz için bir kota belirtirler. Her hafta bu kota artabilir de düşebilir de. Bu tamamen işlerin yoğunluğuna bağladır. Belirtilen kota da ki ürünleri haftalık olarak gelip sizden teslim alırlar. Ürünlerde herhangi bir sorun yoksa eğer 300 TL ödemenizi yaparlar. Haftalık 300 TL kazandığınız bu işten düzenli olarak çalışmaya devam ettiğiniz taktirde aylık 1.400 TL kazanç sağlamış olursunuz.

Evde ek iş yaparak haftalık 300 TL, aylık 1.400 TL ek gelir kazanmak istiyorsanız aşağıda bulunan iş başvuru formunu kendinizden detaylıca bahsedip doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz sitemizde onaylanıp yayınlandıktan sonra ek iş veren firmalar değerlendirmeye alıp iş durumuna göre size geri dönüş yapacaklardır.

Başvuru Gönder

13 Başvuru Yapılmış

 • BUKETCevapla

  bu isi yapabilirim mamak ankara

  Kas 04, 2018 08:46
 • OzlemCevapla

  Ankara evde paketleme işi arıyorum

  Kas 04, 2018 08:53
 • hacerCevapla

  Mrb be evde paketleme işi istiyorum bu işe ihtiyacım var kend astım hastasİyım çalışamıyorum 2tane cocuk okuyor eşime çocuklarımq yardımcı olmak istiyorum0542 534 68 78

  Kas 04, 2018 09:03
 • DamlaCevapla

  Bu işi yapmak istiyorum Bandırma ekibim var

  Kas 04, 2018 11:04
 • Fatma sahinozCevapla

  Ev aldil ve 2 çocuğum var maddi sikintodayim prizpaketleme isi ici boslul vrsa arayabilirmisinizi

  Kas 04, 2018 20:25
 • CigdemCevapla

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum. Geri donus saglanirsa memnun olurum. Erzurumda yasiyorum.

  Kas 05, 2018 12:41
 • NurullahCevapla

  Tuzlada ekibim var 20 kişi ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  Kas 06, 2018 08:25
 • ErenCevapla

  Evde bu işi yapabilirim İstanbul/Güngören de yaşıyorum.

  Kas 06, 2018 17:59
 • DilekCevapla

  Dilek Türkan özyurt istabul pendık O

  Kas 07, 2018 21:33
 • Yasin OruçCevapla

  Kocaeli Gebze

  Kas 18, 2018 18:15
 • HilalCevapla

  Merhabalar Eskişehir’de tek başıma yaşıyorum, genelde akşamları boş vaktim oluyor ve evim de bu işi yapmak için gayet uygun.

  Ara 17, 2018 15:19
 • Aykut SemizCevapla

  Bende yapmak istiyorum ihtiyacım var Adapazarında ikamet ediyorum saygılar

  Ara 24, 2018 15:44
 • Şermin ersuCevapla

  Merhaba, istanbul anadolu yakasi maltepe deyim, cok ihtiyacım var ne olur, cevap mailinizi sabirsizlikla bekliyorum

  Şub 04, 2019 13:51
DMCA.com Protection Status