Vodafone Bayilik Vodafone Bayiliği Almanın şartları?

Bayilik veren firmalar kategorisine 11 Haziran, 2016 tarihinde eklendi, 956 defa okundu

Vodafone Bayilik Vodafone Bayiliği Almak Franchising nasıl alınır şartları ve kuralları nelerdir?

Vodafone Bayisi nasıl olunur? Vodafone bayisi olmak için neler gerekir? Vodafone bayiliği açmanın şartları nelerdir? Bu soruların cevaplarını ayrıntılı bir biçimde paylaşıma sunarak anlatmaya çalışacağız. Bir vodafone bayiliği açarak küçük bir işletme sahibi olabilir ve aylık cebinize güzel gelirler girebilir. Görünen o ki Vodafone bayiliği açabilmek için bir çok şart ve koşul öne sürülüyor, peki bu şartlar ve koşullar neler anlamaya çalışalım..

İşlek bir yerde cep telefonu dükkanı açarak, mobil bilişim sektöründe hizmet vermek istiyorsanız Vodafone bayiliği almak ve müşterilerinize vodafone firmasının fırsatlarını sunmak istiyorsanız, vodafone firmasının talep etmiş olduğu bayilik şartlarını yerine getirerek, siz de vodafone bayisi olabilme lüksüne sahipsiniz.

Dünyaca ünlü bir marka olan Vodafone dünya çapında ünlü ve kaliteli bir marka olup, 4 kıtada birçok kullanıcısına hitap ederek hizmet vermektedir. Sunduğu avantajların yanında ülkemizdeki geniş kapsama ağı ve her ihtiyaca yanıt veren paketleriyle kullanıcı dostu bir firma olduğunu belirtelim.

Vodafone bayiliği açmak, Vodafone bayiliği nasıl alınır?

Teknoloji firması Vodafone bayiliği almak için vodafone firmasına başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Yaptığınız başvuru neticesinde size vodafone bayiliği almak için gerekli şartlar vodafone tarafından size sunulacaktır. Bu şartlar özel olduğundan sadece firmaların başvurusu sonucunda bildirilmektedir. Bu yapılacak olan başvuruda vodafone bayiliği almak isteyen firmaya ait şu evraklar istenmektedir..

Firma adı ve Şahıs adı,
Açık ve net ikamet, adres bilgisi olması şartı,
Vergi dairesi adı,
Vergi nosu,

Yukarıdaki gördüğün maddeleri, bilgileri vodafone bildirilmelidir. Vodafone bayiliği almak isteyen firmanın paylaşmış olduğu bilgiler uygunluk arz etmesi durumunda anlaşma şartları firmaya derhal bildirilmektedir.

Vodafone Bayiliği Almak Bayilik Şartları Nelerdir?

Bu firmanın daha önce Silver, shop ve store adında üç farklı bayilik sistemi verdiği bilinmekte, vodafone bayilik şartları firma tarafından belirlendiğinden vodafone bayilik şartlarını öğrenebilmek için firmaya aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşarak detaylı ve güncel bilgiler edinmenizde fayda görmekteyiz.

Ayriyeten Vodafone internet sitesinde bulunan forum bölümüne girerek, bayilik şartlarının gönderilmesi hakkında online olarak talepte de bulunabiliyorsunuz.

Teknoloji Devi Vodafone İletişim Bilgileri Aşağıdaki Gibidir.

Vodafone Genel Müdürlük Merkezi

Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.
Adres: Mehmet Akif Mah. İnönü Cad. Star Sk. No:2 İkitelli 34306 İSTANBUL
İrtibat Tel : 0212 448 70 00 Faks : 0212 448 77 77

Vodafone bayilik alma şartları ve vodafone bayiliği hakkındaki yazımızı sizlere sunduk. Vodafone bayiliği ve şartları hakkında aklınıza takılan soruları bizlere sormaktan asla çekinmeyin. Aşağıdaki form aracılığı ile bizlere sorularınızı iletebilirsiniz.

Başvuru Gönder

DMCA.com Protection Status